Tono Tono
Maori
LM53601LQDSXTQ1
  • Tau Wae
    LM53601LQDSXTQ1
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    3.8V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    10-WSON (3x3)
  • Paa / Case
    10-WFDFN Exposed Pad
  • Momo putanga
    Fixed
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Rautanga - Whakawhiti
    2.1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 1A 10-WFDFN Exposed Pad
  • Nama - Whakaputa
    1A