Tono Tono
Maori
LM53602AQPWPRQ1
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    LM53602AQPWPRQ1
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
    6V
  • Momotuhi - Input (Min)
    3.9V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-HTSSOP
  • Paa / Case
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Momo putanga
    Adjustable
  • Ētahi Ingoa
    LM53602AQPWPRQ1-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Rautanga - Whakawhiti
    2.1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Nama - Whakaputa
    2A