Tono Tono
Maori
LM53603AMPWPR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LM53603AMPWPR
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
    10V
  • Momotuhi - Input (Min)
    3.9V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Topology
    Buck
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    Yes
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-HTSSOP
  • Raupapa
    Automotive, AEC-Q100
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Momo putanga
    Adjustable
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    LM53603AMPWPR-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    2.1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 3A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Nama - Whakaputa
    3A