Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LM78M12CT/NOPB
Tono Tono
Maori
LM78M12CT/NOPB
  • Tau Wae
    LM78M12CT/NOPB
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    35V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220-3
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-220-3
  • PSRR
    71dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    *LM78M12CT
    *LM78M12CT/NOPB
    LM78M12CT
    LM78M12CT-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220-3
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    3mA
  • Nama - Whakaputa
    500mA