Tono Tono
Maori
216408
LM78S40N
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
350+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LM78S40N
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK BOOST INV ADJ 16DIP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    1.25V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
    40V (Switch)
  • Momotuhi - Input (Min)
    2.5V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    40V
  • Topology
    Buck, Boost
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    No
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-PDIP
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Momo putanga
    Adjustable
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive or Negative
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Tau o nga Hua
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Mahinga
    Step-Up, Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    100Hz ~ 100kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck, Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.25V 1 Output 1.5A (Switch) 16-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Nama - Whakaputa
    1.5A (Switch)