Tono Tono
Maori
LMZM23601V5EVM
  • Tau Wae
    LMZM23601V5EVM
  • Whakaahuatanga
    EVAL MODULE FOR LMZM23601
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa
    5V
  • Momotuhi - Whakauru
    4 V ~ 36 V
  • Whakamahia IC / Wahanga
    LMZM23601
  • Tuhinga kua Whakaratohia
    Board(s)
  • Raupapa
  • Topology Whakahaere
    Buck
  • Ngā Hua me te Momo
    1, Non-Isolated
  • Ētahi Ingoa
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tumuaki Matua
    DC/DC, Step Down
    Not applicable / Not applicable
  • Rautanga - Whakawhiti
    750kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LMZM23601 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Nama - Whakaputa
    1A