Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > LMZM23601V5SILT
Tono Tono
Maori
LMZM23601V5SILT
  • Tau Wae
    LMZM23601V5SILT
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 5V
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    5V
  • Momotuhi - Input (Min)
    4V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Momo
    Non-Isolated PoL Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    10-uSIP (3.8x3)
  • Rahi / Rahi
    0.15" L x 0.12" W x 0.06" H (3.8mm x 3.0mm x 1.6mm)
  • Raupapa
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    10-LDFN Exposed Pad, Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Ngā āhuatanga
    SCP, UVLO
  • He pai
    87%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 4V - 36V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    1A