Tono Tono
Maori
SN64BCT244DWRE4
  • Tau Wae
    SN64BCT244DWRE4
  • Whakaahuatanga
    IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    20-SOIC
  • Raupapa
    64BCT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Momo putanga
    3-State
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tuhinga o mua
    2
  • Te maha o nga moni mo te kaupapa
    4
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Momo Momo
    Buffer, Non-Inverting
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    15mA, 64mA
  • Tau Wae Tuakiri
    64BCT244
SN64BCT126AN
SN64BCT126AN
Whakaahuatanga: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
Kaihanga: Luminary Micro / Texas Instruments
I roto i te taonga
SN64BCT244DWR
SN64BCT244DWR
Whakaahuatanga: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC