Tono Tono
Maori
SN64BCT245DWG4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
150+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SN64BCT245DWG4
  • Whakaahuatanga
    IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    20-SOIC
  • Raupapa
    64BCT
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Momo putanga
    3-State
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tuhinga o mua
    1
  • Te maha o nga moni mo te kaupapa
    8
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Momo Momo
    Transceiver, Non-Inverting
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    3mA, 24mA; 15mA, 64mA