Tono Tono
Maori
SN75C3232EDW
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SN75C3232EDW
  • Whakaahuatanga
    IC LINE DRVR/RCVR RS-232 16-SOIC
  • Tuhinga o mua
    3 V ~ 5.5 V
  • Momo
    Transceiver
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-SOIC
  • Raupapa
  • Kaiwhiwhi Hysteresis
    300mV
  • Tuhinga
    RS232
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Ētahi Ingoa
    SN75C3232EDW-ND
    SN75C3232EDWG4
    SN75C3232EDWG4-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C