Tono Tono
Maori
SN75LBC968DL
  • Tau Wae
    SN75LBC968DL
  • Whakaahuatanga
    IC TXRX 9/9 HALF 56SSOP
  • Tuhinga o mua
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Momo
    Transceiver
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    56-SSOP
  • Raupapa
  • Kaiwhiwhi Hysteresis
    500mV
  • Tuhinga
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
  • Ētahi Ingoa
    SN75LBC968DLG4
    SN75LBC968DLG4-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C