Tono Tono
Maori
SN75LP1185DWG4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
175+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SN75LP1185DWG4
  • Whakaahuatanga
    IC LOW RS-232 DRVR/REC 20-SOIC
  • Tuhinga o mua
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Momo
    Transceiver
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    20-SOIC
  • Raupapa
  • Kaiwhiwhi Hysteresis
    1V
  • Tuhinga
    RS232
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C