Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TLV2217-25KCE3
Tono Tono
Maori
TLV2217-25KCE3
  • Tau Wae
    TLV2217-25KCE3
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.5V @ 500mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    2.5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    12V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220-3
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-220-3
  • PSRR
    62dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA TO-220-3
  • Nama - Whakaputa
    500mA