Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TLV2217-25KTPR
Tono Tono
Maori
TLV2217-25KTPR
  • Tau Wae
    TLV2217-25KTPR
  • Whakaahuatanga
    IC REG LIN 2.5V 500MA 2POWERFLEX
  • Rae Tae (Max)
    0.5V @ 500mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    2.5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    12V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2-PowerFLEX™
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • PSRR
    62dB (120Hz)
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 2-PowerFLEX™
  • Nama - Whakaputa
    500mA