Tono Tono
Maori
TMS320C30GEL40
  • Tau Wae
    TMS320C30GEL40
  • Whakaahuatanga
    IC DSP 181-CPGA
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I / O
    5.00V
  • Ngaohihi - Core
    5.00V
  • Momo
    Floating Point
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    181-CPGA (39x39)
  • Raupapa
    TMS320C3x
  • Paa / Case
    181-BCPGA Exposed Pad
  • Tae Mahi
    0°C ~ 85°C (TC)
  • A-Chip RAM
    8.25kB
  • Haumahara Korerokore
    ROM (16 kB)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    Serial Port
  • Tau Whakatau
    40MHz