Tono Tono
Maori
TMS320C31PQA50
  • Tau Wae
    TMS320C31PQA50
  • Whakaahuatanga
    IC TMS320C31 DSP 50MHZ 132-QFP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I / O
    5.00V
  • Ngaohihi - Core
    5.00V
  • Momo
    Floating Point
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    132-BQFP (24.54x24.54)
  • Raupapa
    TMS320C3x
  • Paa / Case
    132-BQFP Bumpered
  • Ētahi Ingoa
    Q1150715
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TC)
  • A-Chip RAM
    8.25kB
  • Haumahara Korerokore
    External
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    4 (72 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    Serial Port
  • Tau Whakatau
    50MHz