Tono Tono
Maori
TPS60101PWP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TPS60101PWP
  • Whakaahuatanga
    IC REG SWTCHD CAP 3.3V 20HTSSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    1.8V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    3.6V
  • Topology
    Charge Pump
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    No
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    20-HTSSOP
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Up
  • Rautanga - Whakawhiti
    300kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 100mA 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Nama - Whakaputa
    100mA