Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > MR9232L12B-FSR
Tono Tono
Maori
5707061Ataata MR9232L12B-FSRMechatronics
MR9232L12B-FSR
  • Tau Wae
    MR9232L12B-FSR
  • Whakaahuatanga
    FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    32.00mm
  • Putanga - Kua tohua
    12VDC
  • Whakamutunga
    2 Wire Leads
  • Tumanako Tohu
    0.240 in H2O (59.8 Pa)
  • Rahi / Rahi
    Square - 92mm L x 92mm H
  • RPM
    3200 RPM
  • Tae Mahi
  • Poaka
    43.0 dB(A)
  • Ngā āhuatanga
    Auto Restart
  • Whakatauranga onamata
    0.310A