Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > MR9232L12B2-FSR
Tono Tono
Maori
5867215Ataata MR9232L12B2-FSRMechatronics
MR9232L12B2-FSR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MR9232L12B2-FSR
  • Whakaahuatanga
    FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    32.00mm
  • Taumaha
    0.331 lb (150.14g)
  • Waahi Ngaohiko
  • Putanga - Kua tohua
    12VDC
  • Whakamutunga
    3 Wire Leads
  • Tumanako Tohu
    0.240 in H2O (59.8 Pa)
  • Rahi / Rahi
    Square - 92mm L x 92mm H
  • Raupapa
    MR9232
  • RPM
    3200 RPM
  • Tae Mahi
  • Poaka
    43.0 dB(A)
  • Rauemi - Tae
    Plastic
  • Tuhinga - Tae
    Plastic
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Life @ Temp.
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
    Auto Restart, Locked Rotor Sensor
  • Momo Pene
    Tubeaxial
  • Whakatauranga onamata
    0.310A