Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Maharahara > 24LC025/P
Tono Tono
Maori
24LC025/P
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1260+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    24LC025/P
  • Whakaahuatanga
    IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP
  • Tauira ECAD
  • Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi
    5ms
  • Tuhinga o mua
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Hangarau
    EEPROM
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-PDIP
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Momo Rangi
    Non-Volatile
  • Rahi Mahara
    2Kb (256 x 8)
  • Atanga Waehere
    I²C
  • Hōputu Pūmahara
    EEPROM
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP
  • Whero Whero
    400kHz