Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Maharahara > 24LC025/ST
Tono Tono
Maori
24LC025/ST
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    24LC025/ST
  • Whakaahuatanga
    IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8TSSOP
  • Tauira ECAD
  • Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi
    5ms
  • Tuhinga o mua
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Hangarau
    EEPROM
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-TSSOP
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Momo Rangi
    Non-Volatile
  • Rahi Mahara
    2Kb (256 x 8)
  • Atanga Waehere
    I²C
  • Hōputu Pūmahara
    EEPROM
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP
  • Whero Whero
    400kHz