Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > APT15D100BHBG
Tono Tono
Maori
664883Ataata APT15D100BHBGMicrosemi
APT15D100BHBG
  • Tau Wae
    APT15D100BHBG
  • Whakaahuatanga
    DIODE ARRAY GP 1000V 15A TO247
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    2.3V @ 15A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    1000V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-247 [B]
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    260ns
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-247-3
  • Ētahi Ingoa
    APT15D100BHBGMI
    APT15D100BHBGMI-ND
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -55°C ~ 175°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Series Connection
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1000V 15A Through Hole TO-247-3
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    250µA @ 1000V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    15A