Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > APT15D40BCTG
Tono Tono
Maori
1654777Ataata APT15D40BCTGMicrosemi
APT15D40BCTG
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
180+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT15D40BCTG
  • Whakaahuatanga
    DIODE ARRAY GP 400V 15A TO247
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.5V @ 15A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    400V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-247 [B]
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    35ns
  • Paa / Case
    TO-247-3
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -55°C ~ 175°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Common Cathode
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 15A Through Hole TO-247-3
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    150µA @ 400V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    15A