Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > APT15D60KG
Tono Tono
Maori
5941535Ataata APT15D60KGMicrosemi
APT15D60KG
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT15D60KG
  • Whakaahuatanga
    DIODE GEN PURP 600V 15A TO220
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.8V @ 15A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    600V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220 [K]
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    80ns
  • Paa / Case
    TO-220-2
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -55°C ~ 175°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    28 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220 [K]
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    250µA @ 600V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    15A