Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > APT60D30LCTG
Tono Tono
Maori
4981432Ataata APT60D30LCTGMicrosemi
APT60D30LCTG
  • Tau Wae
    APT60D30LCTG
  • Whakaahuatanga
    DIODE ARRAY GP 300V 60A TO264
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.4V @ 60A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    300V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-264 [L]
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    38ns
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-264-3, TO-264AA
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -55°C ~ 175°C
  • Momo Tae
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Common Cathode
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 60A Through Hole TO-264-3, TO-264AA
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    250µA @ 300V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    60A