Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > APT60D40BG
Tono Tono
Maori
3076512Ataata APT60D40BGMicrosemi
APT60D40BG
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT60D40BG
  • Whakaahuatanga
    DIODE GEN PURP 400V 60A TO247
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.5V @ 60A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    400V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-247 [B]
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    37ns
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-247-2
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -55°C ~ 175°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Standard 400V 60A Through Hole TO-247 [B]
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    250µA @ 400V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    60A