Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > APTDF500U20G
Tono Tono
Maori
7010102Ataata APTDF500U20GMicrosemi
APTDF500U20G
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    APTDF500U20G
  • Whakaahuatanga
    DIODE GEN PURP 200V 500A LP4
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.1V @ 500A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    LP4
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    70ns
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    LP4
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    32 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Standard 200V 500A Chassis Mount LP4
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    2.5mA @ 200V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    500A