Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Pouaka - Rectifiers Bridge > APTDF60H601G
Tono Tono
Maori
APTDF60H601G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APTDF60H601G
  • Whakaahuatanga
    DIODE MODULE FULL BRDG 600V SP1
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max)
    600V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    2.3V @ 60A
  • Hangarau
    Standard
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SP1
  • Raupapa
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    SP1
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 175°C (TJ)
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    32 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Single Phase
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Bridge Rectifier Single Phase Standard 600V Chassis Mount SP1
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    25µA @ 600V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    92A