Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MA5KP85CA
Tono Tono
Maori
5446782Ataata MA5KP85CAMicrosemi
MA5KP85CA
  • Tau Wae
    MA5KP85CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 85V 137V DO204AR
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    85V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    137V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    94.4V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-204AR
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    5000W (5kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-204AR, Axial
  • Ētahi Ingoa
    1086-4025-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    36A