Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MA5KP90CA
Tono Tono
Maori
3481299Ataata MA5KP90CAMicrosemi
MA5KP90CA
  • Tau Wae
    MA5KP90CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 90V 146V DO204AR
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    90V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    146V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    100V
  • Power - Peak Pulse
    5000W (5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-4033-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    34A