Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MALCE30AE3
Tono Tono
Maori
MALCE30AE3
  • Tau Wae
    MALCE30AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 30V 48.4V CASE-1
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    30V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    48.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-4078-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    31A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz