Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MALCE43A
Tono Tono
Maori
MALCE43A
  • Tau Wae
    MALCE43A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    43V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    69.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    47.8V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-4085-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    21.6A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz