Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MART100KP78CA
Tono Tono
Maori
856442Ataata MART100KP78CAMicrosemi
MART100KP78CA
  • Tau Wae
    MART100KP78CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 78V 153V CASE 5A
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    78V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    153V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    86.7V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Peak Pulse
    100000W (100kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-5234-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)