Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MART100KP90CA
Tono Tono
Maori
2365009Ataata MART100KP90CAMicrosemi
MART100KP90CA
  • Tau Wae
    MART100KP90CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 90V 178V CASE 5A
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    90V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    178V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    100V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Peak Pulse
    100000W (100kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-5242-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)