Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MP5KE45A
Tono Tono
Maori
5861680Ataata MP5KE45AMicrosemi
MP5KE45A
  • Tau Wae
    MP5KE45A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 45V 72.7V DO204AL
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    45V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    72.7V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    50V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    500W
  • Ētahi Ingoa
    1086-6926-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    6.9A