Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MP5KE48A
Tono Tono
Maori
60286Ataata MP5KE48AMicrosemi
MP5KE48A
  • Tau Wae
    MP5KE48A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 48V 77.4V DO204AL
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    48V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    77.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    53.3V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    500W
  • Ētahi Ingoa
    1086-6930-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    6.5A