Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MPLAD15KP70CA
Tono Tono
Maori
2602888Ataata MPLAD15KP70CAMicrosemi
MPLAD15KP70CA
  • Tau Wae
    MPLAD15KP70CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 70V 113V PLAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    70V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    113V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    15000W (15kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-7306-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    132A