Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MPLAD15KP75AE3
Tono Tono
Maori
4898894Ataata MPLAD15KP75AE3Microsemi Corporation
MPLAD15KP75AE3
  • Tau Wae
    MPLAD15KP75AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    1
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    83.3V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    75V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
  • Raupapa
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    15000W (15kW)
  • Power - Peak Pulse
    123A
  • Ko te poari
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-7309-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    MPLAD15KP75AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    121V