Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMBG130AE3
Tono Tono
Maori
3692592Ataata MSMBG130AE3Microsemi
MSMBG130AE3
I roto i te taonga
782+
  • Tau Wae
    MSMBG130AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 130V 209V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    130V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    209V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    144V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Ētahi Ingoa
    1086-7826-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    2.9A
  • Capacitance @ Frequency
  • Nga tono
    General Purpose
MSMBG130A
MSMBG130A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V DO215AA