Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMBG130CA
Tono Tono
Maori
5952784Ataata MSMBG130CAMicrosemi
MSMBG130CA
I roto i te taonga
725+
  • Tau Wae
    MSMBG130CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 130V 209V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    130V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    209V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    144V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Ētahi Ingoa
    1086-7827-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    2.9A