Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMBG70CA
Tono Tono
Maori
2797700Ataata MSMBG70CAMicrosemi
MSMBG70CA
I roto i te taonga
725+
  • Tau Wae
    MSMBG70CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 70V 113V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    70V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    113V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Ētahi Ingoa
    1086-7965-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    5.3A
  • Capacitance @ Frequency
  • Mahinga Korero
    1
  • Nga tono
    General Purpose
MSMBG78CAE3
MSMBG78CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 126V DO215AA
Kaihanga: Microsemi
MSMBG7.5AE3
MSMBG7.5AE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AA
Kaihanga: Microsemi
MSMBG7.0CAE3
MSMBG7.0CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7V 12V DO215AA
MSMBG7.0CA
MSMBG7.0CA