Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMBG70CAE3
Tono Tono
Maori
6893097Ataata MSMBG70CAE3Microsemi
MSMBG70CAE3
I roto i te taonga
725+
  • Tau Wae
    MSMBG70CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 70V 113V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    70V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    113V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Ētahi Ingoa
    1086-7966-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    5.3A