Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMBJ58CA
Tono Tono
Maori
3142197Ataata MSMBJ58CAMicrosemi
MSMBJ58CA
I roto i te taonga
794+
  • Tau Wae
    MSMBJ58CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    58V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    93.6V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    64.4V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Ētahi Ingoa
    1086-8131-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    6.4A