Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLG12CA
Tono Tono
Maori
657885Ataata MSMLG12CAMicrosemi
MSMLG12CA
I roto i te taonga
350+
  • Tau Wae
    MSMLG12CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    12V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    19.9V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMLG (DO-215AB)
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-8781-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    150.6A