Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLG13CAE3
Tono Tono
Maori
1420126Ataata MSMLG13CAE3Microsemi
MSMLG13CAE3
I roto i te taonga
350+
  • Tau Wae
    MSMLG13CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    13V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    21.5V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    14.4V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMLG (DO-215AB)
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-8790-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    139.4A