Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLG150CA
Tono Tono
Maori
515470Ataata MSMLG150CAMicrosemi
MSMLG150CA
I roto i te taonga
350+
  • Tau Wae
    MSMLG150CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 150V 243V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    150V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    243V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    167V
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-8797-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    12.4A