Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLJ40A/TR
Tono Tono
Maori
MSMLJ40A/TR
I roto i te taonga
400+
  • Tau Wae
    MSMLJ40A/TR
  • Whakaahuatanga
    TVS
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    40V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    64.5V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    44.4V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMLJ (DO-214AB)
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Ētahi Ingoa
    MSMLJ40A/TRMS
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    46.4A