Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLJ36AE3/TR
Tono Tono
Maori
MSMLJ36AE3/TR
I roto i te taonga
400+
  • Tau Wae
    MSMLJ36AE3/TR
  • Whakaahuatanga
    TVS
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    RoHS Compliant
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    36V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    58.1V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    40V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMLJ (DO-214AB)
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS Tūnga
    RoHS Compliant
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Ētahi Ingoa
    MSMLJ36AE3/TRMS
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    51.6A