Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMBG17CA
Tono Tono
Maori
1138934Ataata MXLSMBG17CAMicrosemi
MXLSMBG17CA
  • Tau Wae
    MXLSMBG17CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    17V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    27.6V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    18.9V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBG (DO-215AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-11413-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    21.7A
  • Capacitance @ Frequency
  • Mahinga Korero
    1
  • Nga tono
    General Purpose
MXLSMBG17CAE3
MXLSMBG17CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA