Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMBG18CAE3
Tono Tono
Maori
6927154Ataata MXLSMBG18CAE3Microsemi
MXLSMBG18CAE3
  • Tau Wae
    MXLSMBG18CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    18V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    29.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    20V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBG (DO-215AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-11418-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    20.5A